Televisió

Programació

Dimecres, 21 octubre de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.00
Els Croods: L'origen
Infantils
06.25
L'equip Spike
Infantils
06.48
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.39
Pat, el gos
Infantils
08.03
Comptem amb la Paula
Infantils
08.31
El Mic i els seus amics
Infantils
09.01
Kiwi
Infantils
09.27
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
The baby triplets
Infantils
09.54
Veterinaris
Documentals
10.00
Kukurota
Els guapos
Altres
10.31
Manduka
Chicken nuggets to go: David Rees
Altres
10.56
Manduka fet a casa
Mama's cheesecake
Altres
11.28
Dinàmiks
L'estació metereològica
Altres
11.35
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.01
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
12.42
Les Sisters
Infantils
13.30
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Taco de mongeta del ganxet
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
16.00
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.30
El xai Shaun
Infantils
14.16
El detectiu Conan
Infantils
15.05
Les tres bessones
Infantils
15.53
El xai Shaun
Infantils
16.40
Pingu
Infantils
17.00
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
18.12
Bob, el manetes
Infantils
18.27
La família Teixó-Guineu
Infantils
18.48
Pat, el gos
Infantils
19.13
Les Sisters
Infantils
19.37
Info K
Infantils
20.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.15
Mike el magnífic
Infantils
20.50
Els pingüins de Madagascar
Infantils
21.13
El gran dictat
Altres
21.55
La hora de La 1
Altres
08.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.55
El tiempo
Altres
16.00
Vuelta Ciclista a España
Esports
16.05
Servir y proteger
Sèries
17.30
Acacias 38
Sèries
18.20
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Més 324
Altres
22.05
Notícies 3/24
Informatius
02.50
El gran dictat
Altres
21.55
Quèquicom
Documentals
22.05
Dins el cos humà
La creació
Documentals
23.05
Històries de la vida
La llar
Documentals
23.55
Quèquicom
Documentals
00.55
Dins el cos humà
La creació
Documentals
01.50
Històries de la vida
La llar
Documentals
02.40
El món des de l'aire
De Morella a Mèrida
Documentals
03.40
Viure als Pirineus
Un hoteler dels Pirineus: tardor-hivern
Documentals
04.05
Karakia
Cultures del Japó i Nova Zelanda
Altres
04.30
Xarxa natura
Garraf
Documentals
05.20
Xarxa natura
Garrotxa
Documentals
05.25
L'illa del tresor
Judith Mascó
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
Inés del alma mía
La muerte, menos temida, da más vida
Sèries
22.10
Comando actualidad
Vivienda postCOVID
Altres
23.10
La noche en 24 horas
Informatius
02.10
Noticias 24 horas
Informatius
04.00