Televisió

Programació

Diumenge, 24 octubre de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Signes dels temps
Can Calopa, vinyes i gent solidària
Altres
10.55
Diumenge, concert
Josep Colom, piano/Chopin-Liszt: Sonates en Si menor
Altres
11.15
Fake Night
Fake Night amb Martina Klein
Altres
12.15
Polònia
Altres
13.05
APM? Extra
Altres
13.45
La vaca Connie
Infantils
06.00
La vaca Connie
Infantils
06.07
La vaca Connie
Infantils
06.15
Tex
Infantils
06.21
Tex
Infantils
06.32
Pat, el gos
Infantils
06.45
Pat, el gos
Infantils
06.52
Pat, el gos
Infantils
06.59
Tib i Tatoum
Infantils
07.06
Tib i Tatoum
Infantils
07.18
Misha, la gata violeta
Infantils
07.30
Misha, la gata violeta
Infantils
07.36
Les construccions d'en Louie i la Yoko
Infantils
07.44
Les construccions d'en Louie i la Yoko
Infantils
07.51
Comptem amb la Paula
Infantils
07.59
Comptem amb la Paula
Infantils
08.10
Mya Go
Infantils
08.20
Mya Go
Infantils
08.25
El Mic i els seus amics
Infantils
08.31
Els mixets
Infantils
08.58
Els mixets
Infantils
09.03
Zoom, el dofí blanc
Infantils
09.10
Zoom, el dofí blanc
Infantils
09.22
Zoom, el dofí blanc
Infantils
09.34
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
09.45
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
09.56
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
10.07
Efecte wow
En Tomàs Molina cara a cara amb un llamp
Altres
10.20
Rat Rank
Infantils
10.30
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
10.53
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
11.03
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
11.14
Les Sisters
Infantils
11.25
Les Sisters
Infantils
11.36
Les Sisters
Infantils
11.48
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.21
Els bons ossos bruns
Infantils
12.43
Els bons ossos bruns
Infantils
12.56
Els bons ossos bruns
Infantils
13.09
Mike el magnífic
Infantils
13.18
Mike el magnífic
Infantils
13.25
Mike el magnífic
Infantils
13.32
Mike el magnífic
Infantils
13.40
Mike el magnífic
Infantils
13.47
Gos pudent
Infantils
13.54
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Seguridad vital
Altres
09.15
Comando actualidad
Altres
09.45
José Andrés. Cocina frente a la pandemia
Altres
10.45
Españoles en el mundo
Altres
11.45
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
APM? Extra
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Pau, la força d'un silenci
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: El majordom
Pel·lícules
17.35
Atrapa'm si pots
Altres
19.55
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Gos pudent
Infantils
13.54
Gos pudent
Infantils
14.05
Gos pudent
Infantils
14.17
La Pantera Rosa
Infantils
14.30
La Pantera Rosa
Infantils
14.36
La Pantera Rosa
Infantils
14.42
La Pantera Rosa
Infantils
14.47
La Pantera Rosa
Infantils
14.53
El xai Shaun
Infantils
14.58
El xai Shaun
Infantils
15.05
El xai Shaun
Infantils
15.12
El xai Shaun
Infantils
15.19
El xai Shaun
Infantils
15.26
Pel·lícula: Babe, el porquet valent
Pel·lícules
15.30
El xai Shaun
Infantils
16.55
El xai Shaun
Infantils
17.02
El xai Shaun
Infantils
17.09
El xai Shaun
Infantils
17.16
El xai Shaun
Infantils
17.23
El xai Shaun
Infantils
17.30
Efecte wow
Xènia Casado, del revés!
Altres
17.33
Bricociència
Coets
Altres
17.42
Efecte wow
Tallar el gel no és impossible
Altres
18.05
Bestial
L'aranya de tela d'embut
Documentals
18.14
Siyaya. Veniu a explorar
La costa desèrtica
Documentals
18.39
Els germans Kratt
Infantils
19.07
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.31
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.43
Set nans i jo
Infantils
19.55
Set nans i jo
Infantils
20.16
Marika
Infantils
20.38
La pitjor bruixa
El joc
Sèries
20.47
Les regles de la Floor
Un home de debò
Sèries
21.15
Les regles de la Floor
Moda
Sèries
21.24
Lucas etc
La sortida de les vacances
Sèries
21.34
Lucas etc
El trajecte
Sèries
21.40
Lucas etc
La llegenda
Sèries
21.47
Tarasca
Casals, una batuta per la pau
Altres
21.55
Españoles en el mundo
Altres
11.45
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Tonio y Julia: solo amigos
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Tonio y Julia: remordimientos
Pel·lícules
17.30
Sesión de tarde: Un sarcófago para dos
Pel·lícules
19.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
30 minuts
Altres
22.05
Pel·lícula: La fi d'ETA
Pel·lícules
23.00
Germans
Sèries
01.00
Pel·lícula: La cabanya
Pel·lícules
01.40
Notícies 3/24
Informatius
03.40
Folc a l'estudi
Altres
05.00
Tarasca
Casals, una batuta per la pau
Altres
21.55
Pablo Casals en Puerto Rico
Documentals
22.30
Pel·lícula: Pau, la força d'un silenci
Pel·lícules
23.15
Tarasca
Casals, una batuta per la pau
Altres
00.55
Pablo Casals en Puerto Rico
Documentals
01.25
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Documentals
02.10
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través de Suïssa. De l'abadia de Rheinau al Creux du Van
Documentals
03.10
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través de Gal·les. De Laugharne als ponts del Severn
Documentals
03.35
Nau espacial La Terra
Els motors
Documentals
04.00
Thalassa
Els sentinelles de la costa
Altres
04.40
Xoc d'anhels 1918-1939
Guerra
Documentals
05.05
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
La película de la semana: 2 Guns
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Eternal
Pel·lícules
23.45
Pel·lícula: Volar por los aires
Pel·lícules
01.30
Noticias 24 horas
Informatius
03.25